24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<3790
6 września zapadnie wyrok w procesie Zyty Gilowskiej - poinformował Sąd Lustracyjny. Sprawa jest zawiła - dodał.
Platforma Obywatelska i Mniejszość Niemiecka na Opolszczyźnie porozumiały się w sprawie utworzenia bloku w wyborach do sejmiku województwa - powiedzieli w czwartek PAP posłowie Leszek Korzeniowski (PO) i Henryk Kroll (MN)
Wielbiciele zmarłej tragicznie księżnej Diany składali w czwartek kwiaty przed pałacem Kensington w Londynie, chcąc upamiętnić dziewiątą rocznicę jej śmierci.
Koordynator polityki zagranicznej UE Javier Solana i główny negocjator irański w sprawie programu atomowego Ali Laridżani uzgodnili w czwartek telefonicznie, że wkrótce spotkają się, by omówić irańską odpowiedź na zachęty ograniczenia irańskiego programu nuklearnego.
Armia izraelska poinformowała w czwartek, że po raz pierwszy przekazała oddziałom libańskim kontrolę nad fragmentem granicy izraelsko-libańskiej.
Wybór przez premiera Jarosława Kaczyńskiego Brukseli na miejsce pierwszej zagranicznej wizyty jest z punktu widzenia Unii Europejskiej "ważnym, pozytywnym sygnałem" - uważa Cornelius Ochmann, ekspert ds. Europy Środkowej i Wschodniej w niemieckiej Fundacji Bertelsmanna.
Kilkanaście osób zginęło w czwartek w wyniku zamachów w rejonie Bagdadu i Bakuby, mieście na północ od Bagdadu - poinformowały władze irackie.
1 września 2006 roku mija druga rocznica tragedii w Biesłanie, w Osetii Północnej. Dwa lata temu terroryści zajęli Szkołę Podstawową nr 1, biorąc 1127 zakładników - głównie dzieci, które uczestniczyły w uroczystej inauguracji roku szkolnego. Dwa dni później siły specjalne wzięły budynek szturmem. Zginęło 318 zakładników, w tym 186 dzieci.
Strony: |<<3790 Giełda papierów wartościowych