24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: 1>>|
50 pięknych filmów. 15 miast w Polsce. 10 dni pokazów, zabaw, warsztatów i rozmów. Kino Dzieci, czyli największe w Polsce filmowe święto dla dzieciaków startuje 27 września. Dziś ogłaszamy pełny program i ruszamy z nową stroną internetową.

Już w grudniu do naszego kraju powraca uwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian! Podczas ich ostatniej wizyty w Warszawie, Gdyni i Poznaniu sale pękały w szwach, a bisom nie było końca. W tym roku, w ramach swojej europejskiej trasy Winter Chants Tour 2014, zespół zagości w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Ich nowy program utrzymany jest w nieco kameralnej i refleksyjnej atmosferze, idealnie pasującej do mroźnych, zimowych wieczorów. Mistyczne wersje naszych ulubionych utworów, opary tajemniczości oplatające hity ze szczytów list przebojów – to wszystko czeka na Was podczas koncertów chóru Gregorian!

70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego znów przypomina nam o dramatycznej walce o życie naszego miasta, pełnej poświęcenia i nadziei. O Warszawę, przetrwanie stolicy i jej mieszkańców walczyli żołnierze, kobiety, mężczyźni i młodzież, a także dzieci…W koncercie Śpiew Murów 44 w reżyserii Jerzego Bielunasa zobaczymy obrazy z tamtych 63 dni zmagań, determinacji, euforii, młodzieńczego zapału, który w końcu zgasł. Na widowisko artystyczne zaprasza Stołeczna Estrada, instytucja kultury m.st. Warszawy.

Legenda polskiego hip-hopu, Kaliber 44, zagra już w ten piątek, 25 lipca, na wyjątkowym koncercie w serii City Nights, sponsorowanej przez markę Heineken. Koncert zespołu Kaliber 44 będzie uświetnieniem obchodów 5. rocznicy założenia Cudu nad Wisłą, którego powstanie odmieniło imprezowe życie nad Wisłą.

W dniach 7-10 sierpnia 2014r. Kołobrzeg zamieni się ponownie w polską stolicę filmów sensacyjnych. Idea programu III Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego, organizowanego pod hasłem „Sensacyjne Lato Filmów”, skupiać się będzie wokół najlepszych i najnowszych sensacyjnych produkcji z całego świata. Seansom filmowym towarzyszyć będą spotkania z twórcami, panele dyskusyjne, recital Anny Dereszowskiej, Nocny Maraton Filmowy na kołobrzeskiej Plaży Centralnej i wiele emocjonujących atrakcji.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty rusza z festiwalem filmowym dla młodych widzów. Kino Dzieci to 10 dni pokazów, ponad 40 tytułów na ekranie, a przede wszystkim wyjątkowa festiwalowa atmosfera. Wyróżnikiem festiwalu – poza programem – będzie szereg wydarzeń towarzyszących kierowanych do dzieci, rodziców i profesjonalistów. Od 27 września do 5 października w 15 miastach w Polsce.

Rusza akcja „Dbam o skórę” w ramach której bezpłatnie można zbadać stan swojej skóry za pomocą analizatora w Metamorphosis Holistycznej Oazie Estetyki i Zdrowia w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji przed zbliżającymi się wakacjami!

Centrum Kultury Wilanów wraz z partnerami serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Królewskiego Turnieju Tańców Polskich, który odbędzie się w Wilanowie w dniach 10–11 maja 2014 roku. W tym ogólnopolskim konkursie tanecznym niemal 150 par zaprezentuje m.in. oberka, kujawiaka, mazura, polkę, krakowiaka, karo mazurowe – choreografie tańców polskich we współczesnym kontekście kulturowym.

W sobotę, 12 kwietnia, w Galerii Mokotów odbędzie się Wielkanocne Gotowanie z popularnym szefem kuchni, Michelem Moran. Klienci Galerii Mokotów będą mieli okazję przyjrzeć się, jak spod ręki Ambasadora Alei Smaków wychodzą kolejne świąteczne przysmaki. W tym wyjątkowym dniu przygotowano również smakowitą degustację i prezentację designu świątecznego.
Red Box, brytyjska legenda muzyki odpowiedzialna za przeboje „For America”, „Chenko” czy „Hurricane” wystąpi 23 marca (niedziela) o godz. 19:00 w łódzkim Klubie Wytwórnia. Dzień wcześniej, w sobotę zespół pojawi się w Radiu Łódź oraz w Media Markt w Galerii Łódzkiej. W sprzedaży pozostała ostatnia pula biletów.
Strony: 1>>| Giełda papierów wartościowych